Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III
v
v

Změny v rozvrhu Monday 29. 11.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
NS2 OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP
S4 OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Beneš Filip - .. 8 .... 38 .. -
Vondrová Martina 36 36 .. .. .. - ..
Kučera Ladislav - - .. ..
Dyntar Michal - - .. - .. - ..
Nový Václav - - - - -
Honzů Jitka - .. - ..
Maksymciva Irina .. .. .. 34 ..
Skočilová Stanislava - - - - .. 25 .. ..
Opatrný Václav M3 M3 M3 M3 M3 M3
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Spalová Jitka
1 odpadá M NS2
Čejka Miroslav
3 spojeno (1 N) T OZ1 (Z1) 204
3 změna T OZ1 (OK1) 204
Houdek Lukáš
4 přesun << ČJ S2 212 z 6. hod
4 odpadá ČJ NS2
5 přesun << PS NS1A 407 z 7. hod
5 odpadá ČJ NS2
6 přesun >> ČJ S2 na 4. hod
7 přesun >> PS NS1A na 5. hod
Vít Milan
1 přesun >> M OZ3 na 5. hod
3 přesun << M S1 214 z 5. hod
5 přesun << M OZ3 308 z 1. hod
5 přesun >> M S1 na 3. hod
Čech Ondřej
2 přesun << T OZ3 (OK3) 308 z 7. hod
7 přesun >> T OZ3 (OK3) na 2. hod
Valečková Pavlína
3 odpadá AJ NS2 (PD2)
Honzů Jitka
2 odpadá MAM NS2 (PD2)
Veselá Zuzana
3 přesun << AJ OZ3 (Z3) 312 z 7. hod
7 přesun >> AJ OZ3 (Z3) na 3. hod
Maksymciva Irina
6 supl. (32 N) AJ S3 205 za odpadlou
Fidlerová Ivana
3 přesun << AJ S2 310 z 7. hod
3 odpadá AJ NS2 (PT2)
7 přesun >> AJ S2 na 3. hod
Štěrbová Marcela
2 odpadá IKT NS2 (PT2)
5 přesun << TMĚŘ NS1B 215 z 6. hod
6 přesun >> TMĚŘ NS1B na 5. hod
Šauflová Šárka
1 přesun >> ČJ GOP3 na 5. hod
5 přesun << ČJ GOP3 206 z 1. hod
Olšar Jiří
4 spojeno (25 L) TO AOZ2 (A2) 304
Kantárová Eliška
2 přesun >> EKO S3 na 5. hod
5 přesun << EKO S3 205 z 2. hod
7 odpadá EKO NS2 (PD2)
Svejkovská Veronika
1 supl. (4 N) V GOP1 (G1) 315 přespočetná hod.
2 supl. (4 N) V G2 404 přespočetná hod.
Rybová Jana
5 spojeno (1 N) ZPV OZ1 (OK1) 204
6 odpadá ZPV NS2
Šlegelová Markéta
2 přesun >> EKO GOP3 (G3) na 4. hod
4 přesun << EKO GOP3 (G3) 206 z 2. hod
Zítek Miroslav
1 supl. (M21 N) OV A1 (A1 O) přespočetná hod.
2 supl. (M21 N) OV A1 (A1 O) přespočetná hod.
3 supl. (M21 N) OV A1 (A1 O) přespočetná hod.
4 supl. (M21 N) OV A1 (A1 O) přespočetná hod.
5 supl. (M21 N) OV A1 (A1 O) přespočetná hod.
6 supl. (M21 N) OV A1 (A1 O) přespočetná hod.
Danielko Jaroslav
1 odpadá OV S4 (S4D)
2 odpadá OV S4 (S4D)
3 odpadá OV S4 (S4D)
4 odpadá OV S4 (S4D)
5 odpadá OV S4 (S4D)
6 odpadá OV S4 (S4D)
Veselý Karel
1 odpadá OV S4 (S4V)
2 odpadá OV S4 (S4V)
3 odpadá OV S4 (S4V)
4 odpadá OV S4 (S4V)
5 odpadá OV S4 (S4V)
6 odpadá OV S4 (S4V)
Změny v rozvrzích tříd
A1
1 OV A1 O supluje M3 (M21)
2 OV A1 O supluje M3 (M21)
3 OV A1 O supluje M3 (M21)
4 OV A1 O supluje M3 (M21)
5 OV A1 O supluje M3 (M21)
6 OV A1 O supluje M3 (M21)
AOZ2
4 TO A2 304 spojí 34 (25)
G2
2 V 404 supluje 36 (4)
GOP1
1 V G1 315 supluje 36 (4)
GOP3
1 ČJ přesun >> na 29.11. 5. hod
2 EKO G3 přesun >> na 29.11. 4. hod
3 VOG G3 odpadá (4)
4 EKO G3 206 přesun << 40 z 2. hod
4 VOG G3 odpadá (4)
5 ČJ 206 přesun << 31 z 1. hod
5 AJ odpadá (25)
K2
7 T odpadá (4)
NS1A
5 PS 407 přesun << 10 z 7. hod
5 PC odpadá (21)
7 PS přesun >> na 29.11. 5. hod
NS1B
5 TMĚŘ 215 přesun << 28 z 6. hod
5 T odpadá (12)
6 TMĚŘ přesun >> na 29.11. 5. hod
7 MAM odpadá (21)
NS2
0. - 12. les. Odborná praxe
OZ1
3 T Z1 204 spojí 8 (1)
3 T OK1 204 změna 8
5 ZPV OK1 204 spojí 38 (1)
S1
3 M 214 přesun << 18 z 5. hod
3 AJ odpadá (25)
5 M přesun >> na 29.11. 3. hod
6 F odpadá (1)
7 TD odpadá (32)
8 STR odpadá (32)
S2
3 AJ 310 přesun << 27 z 7. hod
3 TV odpadá (9)
4 ČJ 212 přesun << 10 z 6. hod
4 TV odpadá (9)
6 ČJ přesun >> na 29.11. 4. hod
7 AJ přesun >> na 29.11. 3. hod
OZ3
1 M přesun >> na 29.11. 5. hod
2 T OK3 308 přesun << 19 z 7. hod
2 AJ OK3 odpadá (25)
2 F Z3 odpadá (1)
3 AJ Z3 312 přesun << 22 z 7. hod
3 T Z3 odpadá (12)
5 M 308 přesun << 18 z 1. hod
5 EKO odpadá (4)
7 T OK3 přesun >> na 29.11. 2. hod
7 AJ Z3 přesun >> na 29.11. 3. hod
S3
1 AJ odpadá (25)
2 EKO přesun >> na 29.11. 5. hod
5 EKO 205 přesun << 35 z 2. hod
5 TD odpadá (32)
6 AJ 205 supluje 25 (32)
S4
0. - 12. les. Odborná praxe
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou