Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 19. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
G2 OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP
GOP3 OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP
NS2 M M M M M M M M M M M M M
S3 OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP OP
S4 M M M M M M
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Beneš Filip - .. - - .. .. ..
Houdek Lukáš - - - - - - .. .. - - - - -
Dyntar Michal - .. ..
Trykar Josef - - - - - .. .. .. - - - - -
Valečková Pavlína - - ..
Honzů Jitka .. .. - - -
Veselá Zuzana .. ..
Fidlerová Ivana - .. 28
Štěrbová Marcela - - -
Šauflová Šárka .. .. ..
Kantárová Eliška - .. .. .. - .. .. .... - - - - -
Svejkovská Veronika - .. - .. 6 .. .. .. - - - - -
Danielko Jaroslav .. .. .. .. .. ..
Veselý Karel .. .. .. .. .. ..
Hrubý Jindřich M3 M3 M3 M3 M3 M3
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
404 M M M M M M M M M M M M M
407 M M M M M M M M M M M M M
Změny v rozvrzích učitelů
Šamanová Alena
1 odpadá ČJ S3
2 odpadá ČJ S3
Vondrová Martina
1 přesun >> VOG GOP1 (G1) na 17.5. 1. hod
5 přesun >> V GOP1 (G1) na 20.5. 1. hod
Hrubá Eva
1 přesun << PRA NS1B 215 z 7. hod
4 supl. (36 M) ČJ KP1 202 dohled
4 odpadá PEK NS2 (PD2)
5 přesun >> PEK GOP1 (OP1) na 20.5. 1. hod
7 přesun >> PRA NS1B na 1. hod
Spalová Jitka
4 odpadá M S3
5 odpadá M NS2
Čejka Miroslav
5 přesun >> T S2 na 18.5. 1. hod
7 odpadá T S3
Dyntar Michal
1 odpadá T NS2 (PT2)
4 odpadá T NS2 (PT2)
Drnec Miloslav
6 odpadá TV G2
7 odpadá TV G2
Nový Václav
2 přesun << IKT S1 401 z 20.5. 3. hod
2 odpadá IKT NS2 (PD2)
Vít Milan
2 odpadá M G2
3 přesun << M OZ3 308 z 20.5. 1. hod
6 změna M NS1A 414
Čech Ondřej
5 přesun << TD OZ1 414 z 20.5. 5. hod
Valečková Pavlína
5 změna AJ NS1A (1.sk) 409
Maksymciva Irina
3 odpadá AJ S3
Fidlerová Ivana
7 přesun >> AJ S2 na 20.5. 5. hod
Štěrbová Marcela
3 spojeno (27 M) IKT NS1B (2.sk) 301
Sudová Jana
3 přesun << ON OZ1 414 z 20.5. 6. hod
4 změna ON NS1A 409
6 přesun >> ON S1 na 20.5. 3. hod
Šauflová Šárka
6 odpadá D NS2
7 přesun >> D S1 na 16.5. 1. hod
Skočilová Stanislava
1 přesun >> TD NS1B na 5. hod
3 odpadá ST NS2 (PT2)
5 přesun << TD NS1B 301 z 1. hod
Rybová Jana
4 přesun << ZPV GOP1 315 z 6. hod
6 přesun >> ZPV GOP1 na 4. hod
7 odpadá ZPV NS2
Šlegelová Markéta
2 přesun << EKO GOP1 315 z 7. hod
3 odpadá EKO G2
4 odpadá Ú G2
5 odpadá Ú G2
7 přesun >> EKO GOP1 na 2. hod
Zítek Miroslav
1 supl. (M27 OD) OV A1 (A1 H) dohled
2 supl. (M27 OD) OV A1 (A1 H) dohled
3 supl. (M27 OD) OV A1 (A1 H) dohled
4 supl. (M27 OD) OV A1 (A1 H) dohled
5 supl. (M27 OD) OV A1 (A1 H) dohled
6 supl. (M27 OD) OV A1 (A1 H) dohled
Budínová Zdeňka
1 změna OV GOP3 (OPP3)+
2 změna OV GOP3 (OPP3)+
3 změna OV GOP3 (OPP3)+
4 změna OV GOP3 (OPP3)+
5 změna OV GOP3 (OPP3)+
6 změna OV GOP3 (OPP3)+
Kfelíř Lukáš
1 změna OV GOP3 (K1G3)+
2 změna OV GOP3 (K1G3)+
3 změna OV GOP3 (K1G3)+
4 změna OV GOP3 (K1G3)+
5 změna OV GOP3 (K1G3)+
6 změna OV GOP3 (K1G3)+
7 odpadá OV GOP3 (G3)
Změny v rozvrzích tříd
A1
1 OV A1 H supluje M3 (M27)
2 OV A1 H supluje M3 (M27)
3 OV A1 H supluje M3 (M27)
4 OV A1 H supluje M3 (M27)
5 OV A1 H supluje M3 (M27)
6 OV A1 H supluje M3 (M27)
AOZ2
5 ZZV OZS2 odpadá (35)
6 M odpadá (17)
7 M odpadá (17)
G2
0. - 12. les. Odborná praxe
GOP1
1 VOG G1 přesun >> na 17.5. 1. hod
2 EKO 315 přesun << 40 z 7. hod
2 AJ odpadá (27)
4 ZPV 315 přesun << 38 z 6. hod
4 D odpadá (31)
5 PEK OP1 přesun >> na 20.5. 1. hod
5 V G1 přesun >> na 20.5. 1. hod
6 ZPV přesun >> na 19.5. 4. hod
7 EKO přesun >> na 19.5. 2. hod
GOP3
0. - 12. les. Odborná praxe
K2
5 M odpadá (17)
6 AJ odpadá (22)
7 AJ odpadá (22)
KP1
4 ČJ 202 supluje 6 (36)
6 PC K1 odpadá (36)
7 STO K1 odpadá (36)
NS1A
1 Ú odpadá (35)
2 Ú odpadá (35)
3 D odpadá (31)
4 ON 409 změna 29
5 AJ 1.sk 409 změna 20
6 M 414 změna 18
7 ČJ odpadá (10)
NS1B
1 PRA 215 přesun << 6 z 7. hod
1 TD přesun >> na 19.5. 5. hod
3 IKT 2.sk 301 spojí 28 (27)
5 TD 301 přesun << 32 z 1. hod
5 D odpadá (31)
6 T odpadá (12)
7 PRA přesun >> na 19.5. 1. hod
NS2
0. - 12. les. maturita
OZ1
3 ON 414 přesun << 29 z 20.5. 6. hod
3 AJ odpadá (20)
5 TD 414 přesun << 19 z 20.5. 5. hod
5 ČJ odpadá (36)
6 F Z1 odpadá (1)
7 F OK1 odpadá (1)
7 T Z1 odpadá (12)
S1
2 IKT 401 přesun << 16 z 20.5. 3. hod
2 F odpadá (1)
6 ON přesun >> na 20.5. 3. hod
7 D přesun >> na 16.5. 1. hod
S2
5 T přesun >> na 18.5. 1. hod
6 ČJ odpadá (10)
7 AJ přesun >> na 20.5. 5. hod
OZ3
3 M 308 přesun << 18 z 20.5. 1. hod
3 ČJ odpadá (36)
S3
0. - 12. les. Odborná praxe
S4
1. - 6. les. maturita
Pedagogický dohled u třídy:
S4
Hodina: 1. - 6. les., Učitel: Danielko Jaroslav, Veselý Karel